Gelecek Tahmini Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına cihet veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda kuruluşlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet bölgeleri üzere ferdî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları bâtınin tavsiyelerde bulunur ve racon gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa eden ayin burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları temaşa eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl içre hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına cihet veren bir disiplindir. Bugün da insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine muhteşem bağ göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle veladet haritası yorumlamak, kişilik analizi onarmak, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en ana görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve alegori nazaran hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha bir araba haber sahibi cereyan etmek istiyorsanız, birgeniş terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bâtınin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bâtınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına nazaran belirlenir ve birgeniş kişiye nazaran kişilik ve gelecekteki vakalar üzerine haber verebilir.

  2. Arslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur bâtınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Tevellüt haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı üzere evetşlakin şekline delalet değer.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba haber sahibi cereyan etmek bâtınin, astroloji terminolojisine aşina cereyan etmek önemlidir.

ıstılah Valörı
Tevellüt haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine haber verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve kişilik özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir diğer gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere delalet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cihetünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişlemimlere delalet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, sadık bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, gelecek tahmini ve daha katı çok sermaye üzerine haber verme dair enikonu bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al https://alcipanasmatavan.name.tr/ https://kameraguvenliksistemleri.name.tr/ https://seyyarkokorec.name.tr/ https://guneslosyonlari.name.tr/ https://bayangiyim.name.tr/ Seo Fiyatları IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al